Franz Fertig

Sedací soupravy

Všechny modely sedacích souprav FRANZ FERTIG jsou vhodné i pro příležitostný spánek. Některé mají rozkládací mechanismus a některé se díky modulové stavbě jednoduše otočí a vznikne pohodlné lůžko pro dva. Za zmínku také stojí nastavitelné područky nebo zádové opěráky některých modelů.

Sofa

Také u jednoduchých "sofa" je kladen důraz na víceúčelovost. I s těchto modelů je možné vytvořit prostorné lůžko pro dva nebo relaxační lehátko. Většina modelů má polohovatelné područky a záda, tak aby Vám nabídly co možná největší pohodlí a plně se přizpůsobily Vašim požadavkům.

Křesla

Většina křesel vychází z řad sedacích souprav nebo sofa. A i některá křesla jednoduše proměníte na příležitostné lůžko. Mimo to zde najdete také zajímavé designové solitéry nebo polohovací relaxační křesla. Taburety už jsou jen doplňkem pro Vaše maximální pohodlí.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně

MusC- bC=t umC-stDn na kaE>dC) strC!nce VaE!eho webu, na nC-E> chcete zaznamenC!vat nC!vE!tDvnC-ky pro cC-lenC- reklamy. Pokud chcete pokrC=t celC= web, umC-stDte kC3d do D C!sti, kterC! je pro celC= web spoleD nC!, napE. patiD ka strC!nek. NC!sledujC-cC- kC3d prosC-m vloE>te na kontaktnC- strC!nku.