Ložnice
Ložnice

Ložnice

Dalo by se říci, že ložnice podléhá módním trendům jen minimálně. V posledních letech se toho ale velmi změnilo. Mohutné postele s úložným prostorem a těžkopádné skříně nahradily odlehčená lůžka vybavená systémy pro zdravý spánek a praktické šatní skříně či šatny. Vzdušný design ložnice doplňují již jen solitéry jako jsou noční stolky a komody na drobné prádlo.

Obývací pokoje

hülsta

hülsta Vám aktuálně nabízí osm zakázkových programů pro vybavení ložnic a čtyři řady boxspringových lůžek. Paleta je opravdu široká a uspokojí jak milovníky jednoduchého a čistého designu, tak i příznivce konzervativní a nadčasové klasiky. Obrázky berte jen jako ilustrativní, každá modelová řada ložnic má ještě mnoho dalších podob, ať už se jedná o lůžka, komody nebo šatní skříně.

now! by hülsta

now! by hülsta

now! by hülsta aktuálně nabízí ložnice ve třech programových řadách. Byť se jedná o sériově vyráběné programové řady, i zde můžete vybírat z mnoha rozměrových i materiálových variant. S kvalitou pověstnou pro značku hülsta máte možnost získat i zvýhodněné sestavy kompletních ložnic z programů now! by hülsta. 

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně