Obývací pokoje
Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací pokoj je v dnešní době téměř posvátné místo. Tady se každý večer setkává rodina, odpočívá, relaxuje, sleduje televize či poslouchá hudbu, hraje hry nebo pracuje.  A na tyto všechny varianty musíte při zařizování obývacího pokoje myslet a snažit se je skloubit. hülsta je připravená na vše. Na samém počátku stoují pouze jedna otázka hülsta nebo now! by hülsta?

Obývací pokoje

hülsta

Pokud zvolíte modely řady hülsta, máte téměř neomezené možnosti. Nábytek je vyráběn na zakázku až dle Vaší objednávky. Na začátku je ohromná stavebnice prvků, ze kterých si vybere téměř každý. A jestli patříte mezi individualisty, rádi Vám vyjdeme vstříc, mnoho prvků umíme rozměrově upravovat přesně dle Vašich požadavků. Stačí jen vybrat tu správnou modelovou řadu.

now! by hülsta

now! by hülsta

S now! by hülsta ovšem také neuděláte chybu. Tyto programové řady jsou vyráběny sériově. Ve výsledku to znamená, že máte na výběr z méně dílků stavebnice, prvky se nedají dále upravovat na míru, ale nábytek je dodáván ve velmi krátkých termínech při zachování kvality a materiálů řady hülsta. Díky sériové výrobě je samozřejmě i výrazná úspora ve výsledné ceně nábytku.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně