Sedací soupravy
Sedací soupravy

Sedací soupravy

Aktuálně zastupujeme dva Německé výrobce sedacích souprav. KOINOR a FRANZ FERTIG. KOINOR je světovým pojmem v oblasti sedacích souprav nejvyšší kvality. Jejich motto SOFAS FOR FRIENDS je bráno velmi vážně, kvalita a výborné řemeslné zpracování jsou vždy na prvním místě. FRANZ FERTIG je pak čistá multifunkčnost a univerzálnost, všechny modely jsou určeny i pro příležitostné spaní.

Obývací pokoje

KOINOR

KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS neboli "pohovky pro přátele". Společnost KOINOR byla založena Horstem Müllerem již před více než šedesáti lety. Inspirací pro jméno se stal slavný diamant Koh-i-noor. A právě kvalita a jedinečnost diamantů je od počátku měřítkem pro kvalitu a jedinečnost sedacích souprav s logem KOINOR. Za více než 60. let se mnohé změnilo, ale pověstná kvalita, řemeslné zpracování a zajímavý funkční design zůstávají stále na prvním místě. KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS

FRANZ FERTIG

FRANZ FERTIG

FRANZ FERTIG - Franz Anton Fertig založil ve městě Buchen v roce 1750 firmu se zaměřením na sedlářství a vytvořil tak rodinnou tradici moderního čalounického řemesla. Již přes 260 let firma dál uchovává jeho řemeslné dědictví v oblasti truhlářství, šití a čalounictví. Čalouněný nábytek od firmy Franz Fertig není jen k sezení, ale harmonicky slučuje funkci sezení, relaxování a spaní.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně