Jídelny
Jídelny

Jídelny

Byt nelze zařídit pohodlně a exkluzivně tak, aby v centru rodinného dění chyběl správný jídelní stůl, obklopený vhodnými židlemi. Vždyť právě u stolu probíhá komunikace, u něj se lidé schází ke společným chvílím u dobrého jídla nebo zábavy. Aby byl požitek co nejlepší, přichází výrobci nábytku s novým a dokonalejším zařízením.

Obývací pokoje

hülsta

Vybírejte a nenechte se prosím ničím omezovat. Výhoda značky hülsta spočívá také v tom, že počítáme se všemi variantami. Navazuje Vaše jídelna na obývací pokoj? Žádný problém! Všechny řady jídelen vycházejí z designu obývacích pokojů, takže vše krásně a harmonicky sjednotíte. Nejen stejnými materiály a také jednotným vizuálním projevem.

now! by hülsta

now! by hülsta

Stejně jako řady jídelen hülsta, tak i now! by hülsta pracují v oblasti jídelen se stejnými materiály a designy, které nabízejí v obývacích pokojích. Variabilita je sice v těchto řadách o něco menší, ale dnešní standardy například ohledně velikosti jídelních stolů, barevné a materiálové pestrosti u jídelní židlí a zajímavého doplňkového nábytku zůstávají samozřejmě zachovány. 

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně